Pánský styl se stejně jako u žen směrován módou. Oblečení pro muže je různorodé a záleží opravdu na každém do jakého směru či stylu půjde.

Pánové nepoužívají jen svou mužnost a osobitost, ale také jsou velmi kreativní pokud jde o doplňky zejména šperky a to je dobře. Na rozdíl od ženské populace muži volí zemitější šperky. Jsou to například prsteny ve tvaru lebky, masivnější řetízky, nejrůznější ozdoby s gravírováním apod. 

Nejdůležitějším kritériem výběru šperků u mužů je jejich použití - kde ho budou nosit. Prsteny u nich většinou vypovídají, jakou mají duši. Každý muž je jiný, tak i výběr prstenů je široký. Muži se smyslem pro rodinu, empatií dávají přednost jednodušším vzorům, méně nápadným, jemným. Naopak sebevědomý muž volí odvážnější prvky - kterými na sebe upoutá pozornost. Stejné pravidlo platí i u ostatních šperků. 

Základním pravidlem pro mužské klenoty je nevypadat zženštěle, doladit celkový outfit a zároveň působit seriózně, sebevědomě a mužně. 

Velkým boomem se staly šperky pro muže vyrobené z chirurgické oceli zdobené gravírováním prolisy apod. Jejich neuvěřitelná variabilita dala tomuto materiálu jedničku v prodejnosti mezi zákazníky. Nebojte se kombinovat a vybírejte.